Nagle potrzebujesz zastrzyku gotówki? Sprawdź Smart Pożyczkę!

Jeśli nagle zabrakło Ci gotówki do pewnego celu, zakupu i potrzebujesz je dostać w ciągu jednego dnia sprawdź opcję Smart Pożyczka. 
Opiera się na tym samym co kredyt w banku, lecz ma jeden wielki plus – pieniądze otrzymujesz w ciągu kilku godzin bez wychodzenia z domu.

Do otrzymania pożyczki potrzebujesz kilku niezbędnych rzeczy: dowodu osobistego, stałego źródła dochodu, własne konto bankowe, numer telefonu, adres mailowy oraz musisz być w wieku od 19 do 73 lat. Przekazywane dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami prawa oraz z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa, na stronie stosowane są protokoły szyfrowania SSL, więc możesz mieć pewność, że twoje dane są dobrze chronione. Aby złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy odwiedzić stronę https://smartpozyczka.pl, wybrać kwotę pożyczki oraz ilość dni, pierwszą pożyczkę możesz wziąć za darmo, więc pożyczasz 2000zł i oddajesz 2000zł, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Po wybraniu kwoty i okresu musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny, na jego podstawie przyznawane są pieniądze. O przyznaniu pożyczki zostaniesz poinformowany w ciągu kilku kolejnych minut od jej otrzymania drogą elektroniczną lub SMS’em. Natmiast aby spłacić pożyczkę należy zalogować się na wcześniej podanej stronie, przejść do sekcji nazwanej „spłata pożyczki”, znajdują się tam dwie metody, dzięki którym możesz oddać pieniądze, o zaksięgowaniu przelewu dostaniesz powiadomienie SMS. Możesz też samodzielnie wykonać przelew, lub wykonać go np. na poczcie podając dane do przelewu tradycyjnego znajdujące się na stronie. W tytule wystarczy wpisać swój PESEL lub ID pożyczki – nic trudnego!